Bateria magazynująca SOFARSOLAR GTX5000LV 5,1KWH
Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
Zyskujesz 10 466 pkt [?]
towar niedostępny
Producent: SOFAR
Kod produktu: SOFAR GTX5000LV
Opis
Dane techniczne pojedynczego modułu:
Napięcie nominalne: 51.2V DC
Pojemność nominalna: 5120Wh
Pojemność użytkowa: 4600Wh
Nominalny prąd ładowania: 50A
Maksymalny prąd ładowania: 50A
Nominalny prąd rozładowania: 50A
Maksymalny prąd rozładowania: 75A
Ilość cykli: 6000
Kompatybilność: SofarSolar HYD 3-6kW 1PH, SofarSolar ME3000SP
Waga 55.00 kg
Producent SOFARSOLAR
Moc 5000 W